Szkoła Podstawowa nr 1 w Ełku
www.sp1.elk.edu.pl           [Startuj z SP1] [Dodaj do Ulubione] [Poleć nas znajomemu]
G2
     ul. Koszykowa 1
       19-300 Ełk

sekretariat tel./fax:
pok. naucz.:  87 732 64 18
logopeda:      87 732 64 20
pedagog:       87 732 64 19
księgowość:  87 732 64 17
kier. gosp.:    87 732 64 21
biblioteka:     87 732 67 35
świetlica:      87 732 67 37
sekretariat@sp1.elk.edu.pl

SP1 - do strony głównej
SP1 - Ełk
SP1 - Ełk "Nasza szkoła przygotowuje ucznia do dokonywania trafnych i odpowiedzialnych wyborów,
przez co osiągnie on sukces, na miarę swoich możliwości,
w życiu rodzinnym, społecznym i zawodowym."

Translator

Kuratorium Oświaty w Olsztynie

KOMUNIKATY

Stypendia szkolne
W dniach 5 - 9 grudnia w godz. 8:00 - 14:00 w księgowości szkoły wypłacane będą stypendia szkolne, z tym że:

• w dniu 5 grudnia od godz. 11:00,
  • w dniu 9 grudnia do godz. 13:00.

• Po odbiór proszę zgłaszać się z dowodem osobistym, decyzją przyznającą stypendium i fakturami.
    [01/12/2022] dodał: JS

Wpłaty na Radę Rodziców
    Dane do przelewu:
    RADA RODZICÓW PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 W EŁKU
    UL. KOSZYKOWA 1
    19-300 EŁK
    [02/09/2022] dodał: JS

W rozjazdach
    Weekend nasi uczniowie spędzili w rozjazdach. Uczniowie klas 4-8 z p. A. Danieluk, p. D. Straszyńską i p. M. Cierpicką 2 grudnia wyjechali na wycieczkę do Warszawy, tam byli w Muzeum Selfie, na musicalu "Dreams", zwiedzili Łazienki Królewskie.
    Uczniowie kl. 8a wraz z rodzicami i polonistką M. Pieńkowską 3 grudnia obejrzeli w Operze Podlaskiej "West Side Story" - jeden z najbardziej znanych musicali świata.

Wyjazdy grudzień 2022
    [06/12/2022] dodał: JS

Szkolny Wielki Kiermasz Charytatywny
    Szanowni Państwo! 6 grudnia - odbył się Szkolny Wielki Kiermasz Charytatywny pod hasłem "I ty możesz zostać św. Mikołajem". Zebrane pieniądze zostaną przekazane najbardziej potrzebującym uczniom naszej szkoły.
    Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z kiermaszu

Szkolny Wielki Kiermasz Charytatywny
    [07/12/2022] dodał: JS

Z wizytą u noblisty
    Nasza polonistka Małgorzata Pieńkowska została nagrodzona w XVIII Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Wł. St. Reymonta w Kobielach Wielkich - miejscu urodzenia polskiego noblisty.

Kobiele Wielkie
    [01/12/2022] dodał: JS

Mała książka - wielki człowiek.
    . W bieżącym roku w ramach kolejnej edycji ogólnopolskiej kampanii "Mała książka - wielki człowiek", prowadzonej przez Instytut Książki, uczniowie klas pierwszych otrzymali specjalną Wyprawkę Czytelniczą. W skład każdej wyprawki wchodzi: "Pierwsze abecadło" - antologia tekstów najlepszych polskich autorów dziecięcych oraz broszura "Książką połączeni, czyli uczymy się czytać razem" - która jest poradnikiem dla rodziców i opiekunów, podpowiadającym jak wspierać dziecko w nauce czytania.
    Uczniowie klas pierwszych otrzymali Wyprawki na spotkaniach zoorganizowanych w bibliotece szkolnej.
    Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystego rozdania Wyprawek.

Mała ksišżka - wielki człowiek
    [28/11/2022] dodał: JS

Szkolny Przegląd Piosenek i Pieśni Patriotycznych klas 0-III
    W piątek (18.11.2022 r.) w naszej szkole odbył się Szkolny Przegląd Pieśni i Piosenek Patriotycznych. Uroczystość ta była świetną okazją do wspólnego śpiewania i swego rodzaju lekcją historii dla wszystkich zebranych.
    Uczniowie klas 0-III pięknie wykonali następujące utwory: "Kocham Polskę", "Polak mały", "My Pierwsza Brygada", "Wielkie święto", "Róża i bez", "Jesteśmy Polką i Polakiem", "Jest takie miejsce, taki kraj", "Szara piechota", "Przybyli ułani pod okienko", "Rozkwitały pąki białych róż".
    Przegląd zakończono tanecznym krokiem poloneza. Wszystkie klasy wykazały się doskonałym przygotowaniem, a występom dzieci towarzyszyła powaga i uroczysty nastrój.
    Uczestnicy Przeglądu za wspaniałe wykonanie swoich utworów otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Szkolny Przeglšd Piosenek i Pieœni Patriotycznych

Poniżej film z festiwalu:

[22/11/2022] dodał: JS

Światowy Dzień Życzliwości
    21 listopada (poniedziałek) w naszej szkole obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości.
    W tym dniu na drzwiach sal lekcyjnych będą powieszone karteczki z miłymi słowami oraz "powitanki" .
    Na czym to polega:
    Na kartkach A4 będą pozytywne myśli, które uczniowie mogą oderwać i przekazać innej osobie. "Powitanki" - to obrazek, na którym jest forma przywitania z uczniami. Może to być : piątka, żółwik, zwykłe dzień dobry. "Przywitanki" nauczyciele wykonują indywidualnie z każdym uczniem przed wejściem do klasy.

[21/11/2022] dodał: JS

<<[1][2] [3] [4] [5] [6] >>
    [Na górę] [Drukuj tą stronę]

sp1@elk.edu.pl