Szkoła Podstawowa nr 1 w Ełku
www.sp1.elk.edu.pl           [Startuj z SP1] [Dodaj do Ulubione] [Poleć nas znajomemu]
G2
     ul. Koszykowa 1
       19-300 Ełk

sekretariat tel./fax:
pok. naucz.:  87 732 64 18
logopeda:      87 732 64 20
pedagog:       87 732 64 19
księgowość:  87 732 64 17
kier. gosp.:    87 732 64 21
biblioteka.:    87 732 67 35
sp1@elk.edu.pl

SP1 - do strony głównej
SP1 - Ełk
SP1 - Ełk "Nasza szkoła przygotowuje ucznia do dokonywania trafnych i odpowiedzialnych wyborów,
przez co osiągnie on sukces, na miarę swoich możliwości,
w życiu rodzinnym, społecznym i zawodowym."

Translator

Plastimet

KOMUNIKATY

Nauczanie w Szkole Podstawowej nr 1 w Ełku

W związku z decyzją rządu Rzeczpospolitej Polskiej, dotyczącą nauki uczniów od 18 stycznia 2021 roku, ze względu na aktualną systuację epidemioogiczną, uczniowie klas 1-3 wracają do nauczania stacjonarnego.

Lekcje w klasach IV- VIII trwają według planu szkolnego od godziny 8:00.
Lekcje odbywają się na platformie Microsoft Teams.
Rozkład lekcji w klasach IV- VIII
1. 8:00 - 8:45
2. 8:55 - 9:40
3. 9:50 - 10:35
4. 10:45 - 11:30
5. 11:45 - 12:30
6. 12:40 - 13:25
7. 13:35 - 14:20
[18/01/2021] dodał: JS

Składka na Radę Rodziców
Składka na Radę Rodziców wynosi 30 zł

Nr konta: 70 1240 5745 1111 0010 7503 3425

[23/09/2020] dodał: JS

Victoria Wiktorii
Wiktoria Górska zajęła 2. miejsce w XIX Ogólnopolskim Konkursie NBP. Napisała pracę na temat wpływu edukacji ekonomicznej na stabilność systemu finansowego. - Na dziesięciu stronach opowiadania Wiktoria połączyła kilka wątków: sensacyjny, obyczajowy, psychologiczny, historię pierwszej miłości. Oczywiście do tego wszystkiego należało dodać elementy wiedzy ekonomicznej, co Wiktorii znakomicie się udało. Opowiadanie czyta się z zapartym tchem - ocenia Małgorzata Pieńkowska, opiekunka merytoryczna Wiktorii. - Czy młodzi bohaterowie odnajdą drogę do siebie? Czy przestępca zostanie złapany? Co się stanie z oszczędnościami starszej pani? Do tego wszystkiego nieodłączny konflikt pokoleń. Opowiadanie znajdzie się na stronie naszej szkoły. Poza tym, jeśli NBP wyrazi zgodę, Radio 5 jest zainteresowane słuchowiskiem. To byłby strzał w dziesiątkę, bo celem pracy jest edukowanie młodego pokolenia. - W opowiadanie włożyłam dużo pracy i serca. W bohaterce można odnaleźć cząstkę mnie samej. Nawet dałam jej swe imię. Jestem dumna z sukcesu, przecież to 2. miejsce w kraju, na konkurs wpłynęło kilkaset prac, konkurencja była naprawdę duża, nagrody zresztą też - zdradza Wiktoria. - To już piąty uczeń z naszej szkoły nagrodzony w tym konkursie - mówi Małgorzata Pieńkowska. - W NBP uważają, że to wyjątkowa sytuacja, dla nas oczywiście niezwykle przyjemna.

NBP konkurs
[18/01/2021] dodał: JS

Konkursy przedmiotowe
Do etapu wojewódzkiego z konkursów przedmiotowych zakwalifikowało się dziesięcioro naszych uczniów.
Język polski:
Maja Budnik kl. 8a, Wiktoria Górska kl. 8a, Aleksandra Rybałko kl.8a, Filip Zajkowski, kl. 8b, Witold Gos kl. 8b, Szymon Jankowski kl. 8b, Zofia Płeszka kl. 8b - przygotowani przez p. Emilię Górską;
Aleksandra Kuczyńska kl. 6a - ucz. p. Małgorzaty Pieńkowskiej.
Język angielski:
Filip Zajkowski kl. 8b -przyg. p. Olga Raszkiewicz-Kontrym
Język rosyjski:
Sofiia Zlatkowska kl. 8b - przyg. p. Małgorzata Pieńkowska.
[22/12/2020] dodał: JS

Jasełka 2020 2021
Zapraszamy na jasełka online!
Ze względu na ograniczenia związane z pandemią, w tym roku klasa 3C postanowiła przesłać życzenia Wszystkim Pracownikom, Rodzicom i oczywiście Uczniom Naszej Szkoły za pomocą Internetu.
Koordynatorkami przedsięwzięcia były panie Danuta Straszyńska i Elżbieta Zarzycka. Do współpracy włączyły się również panie Julia Kłoczko - Osewska i Emilia Górska.
Chcieliśmy to zrobić w formie szkolnego przedstawienia, odgrywając scenki i wspólnie śpiewając kolędy. Rzeczywistość jednak zmieniła nasze plany, dlatego gorąco zapraszamy.

[22/12/2020] dodał: JS

Świąteczne przygotowania
Grudzień to piękny czas. Nie mamy w tym roku szansy, aby wspólnie ubrać w klasie choinkę czy wykonać ozdoby świąteczne. Uczniowie podjęli wyzwanie pomocy rodzicom przed świętami. Piekli i ozdabiali pierniczki, własnoręcznie wykonywali ozdoby świąteczne, ubierali choinki, wykonywali stroiki. A wszytko po to, aby czas świąt był wyjątkowy, magiczny, rodzinny.
Do obejrzenia zdjęć zapraszamy na stronę edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. (kliknij) Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
[17/12/2020] dodał: JS

Konkurs Recytatorski i Wokalny "Totus Tuus"
Nasi recytatorzy
W Konkursie Recytatorskim i Wokalnym "Totus Tuus" bardzo dobrze spisali się nasi recytatorzy. W kategorii kl. 4-6 wygrał Paweł Żywno z kl. 6A (przyg. M. Pieńkowska), Martyna Żakowska z kl. 4A była trzecia (przyg. E. Górska), a wyróżnienie otrzymały Nikolina Żakowska z kl. 4 A (przyg. E. Górska) i Otylia Sosnowska z 6A (przyg. M. Pieńkowska). W kategorii klas 7-8 Maria Witkowska z kl. 8A (przyg. E. Górska) była druga.
Gratulujemy!

Konkurs Recytatorski i Wokalny "Totus Tuus"
[17/12/2020] dodał: JS

<<[1][2] [3] [4] [5] [6] >>