Szkoła Podstawowa nr 1 w Ełku
www.sp1.elk.edu.pl           [Startuj z SP1] [Dodaj do Ulubione] [Poleć nas znajomemu]
G2
     ul. Koszykowa 1
       19-300 Ełk

sekretariat tel./fax:
pok. naucz.:  87 732 64 18
logopeda:      87 732 64 20
pedagog:       87 732 64 19
księgowość:  87 732 64 17
kier. gosp.:    87 732 64 21
biblioteka:     87 732 67 35
świetlica:      87 732 67 37
sp1@elk.edu.pl

SP1 - do strony głównej
SP1 - Ełk
SP1 - Ełk "Nasza szkoła przygotowuje ucznia do dokonywania trafnych i odpowiedzialnych wyborów,
przez co osiągnie on sukces, na miarę swoich możliwości,
w życiu rodzinnym, społecznym i zawodowym."

Translator

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
Kuratorium Oświaty w Olsztynie

KOMUNIKATY

Plan przechodzenia na nauczanie stacjonarne.
Zarządzenie Nr 20/2020/2021
Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Ełku z dnia 30.04.2021r.
w sprawie nauczania w Szkole Podstawowej nr 1 w Ełku ze względu na sytuację epidemiologiczną
Na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 zarządzam, co następuje:

1. Od 04.05. 2021r. uczniowie klas I - III wracają do nauki stacjonarnej.
Klasy IV - VIII mają nadal zajęcia zdalne.

2.Od 17.05.2021r. do 24.05.2021r. uczniowie klas IV - VIII przechodzą na naukę w systemie hybrydowym:
  • od 17.05.2021r. do 24.05.2021r. uczniowie klas VIII rozpoczynają naukę w systemie stacjonarnym, uczniowie klas IV – VI kontynuują naukę w systemie zdalnym;
  • od 25.05.2021r. do 27.05.2021r. w szkole odbędą się egzaminy klas VIII. W tych dniach nie ma zajęć dydaktycznych;
  • 28.05.2021r. zgodnie z planem pracy Szkoły jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.
  • od 31.05.2021r. wszyscy uczniowie uczą się w systemie stacjonarnym.

• Zarządzenie podlega ogłoszeniu na stronie internetowej oraz na tablicy ogłoszeń Szkoły Podstawowej nr 1 w Ełku.
    Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.
    Andrzej Brzozowski
    [30/04/2021] dodał: JS

Promyk słońca
    W związku z udziałem w Ogólnopolskim Przeglądzie Muzycznym "Idzie wiosna", zorganizowanym przez Ogólnopolski Program Kraina Muzyki, nasza uczennica Michalina Sochoń z kl. 3 A przywołuje wiosnę oraz słońce śpiewając piosenkę "Promyk słońca". A wszystko to dzieje się w naturalnej scenerii otaczającej naszą szkołę.
    A oto jeden z próbnych filmów.

[29/04/2021] dodał: JS

Tak trzymać
    Maja Grygo z kl. VIa zajęła 1. miejsce w konkursie organizowanym przez MODN w Ełku. Maja zaprojektowała i wykonała prezentację multimedialną na temat profilaktyki uzależnień. Zapraszamy do obejrzenia filmu z prezentacji

Nasza polonistka Małgorzata Pieńkowska wygrała ogólnopolski konkurs poetycki w Zielonej Górze "Natura moich okolic".
    [29/04/2021] dodał: JS

Film promocyjny
    Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego Szkoły Podstawowej nr 1 w Ełku

[19/02/2021] dodał: JS

Wiosna w poezji
    Maja Grygo z kl. VIa zajęła 2. miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Mazurska wiosna" organizowanym przez SP nr 5 w Ełku.

Serdecznie gratulujemy Mai kolejnego sukcesu poetyckiego!
    [7/04/2021] dodał: JS

AUSTRALIA ZDOBYTA
    Współpraca Szkoły Podstawowej nr 1 w Ełku oraz Polskiej Sobotniej Szkoły im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rowville, Melbourne
    Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz przeczytania opisu wizyty uczniów i nauczycieli z naszej szkoły w Australii na stronie projektu. link
    [27/03/2021] dodał: JS

Laury w konkursach przedmiotowych
    Znamy już wyniki etapu wojewódzkiego konkursów przedmiotowych. Wszyscy nasi uczniowie otrzymali tytuł laureata (5 osób) lub finalisty (5 osób). Jest to pierwsza taka sytuacja w historii szkoły.
    Cała czwórka laureatów z języka polskiego to uczniowie p. Emilii Górskiej:
    Szymon Jankowski kl. 8b, Zofia Julia Płeszka kl. 8b, Witold Gos kl 8b, Wiktoria Górska kl. 8a
    Laureatką z języka rosyjskiego została Sofiia Zlatkovska z kl. 8b (przyg. p. Małgorzata Pieńkowska).
    Finaliści:
    język polski
    Maja Budnik kl. 8a, Aleksandra Rybałko kl. 8a, Filip Zajkowski kl. 8b - przygotowani przez p. Emilię Górską Aleksandra Kuczyńska kl. 6a (przygot. p. Małgorzata Pieńkowska)
    język angielski
    Filip Zajkowski kl 8b (przyg. p. Olga Raszkiewicz-Kontrym).

Oczywiście laureaci z języka polskiego nie tylko są zwolnieni z egzaminu, ale otrzymują też z niego maksymalny wynik. Gratulujemy!!!

Aby obejrzeć zdjęcia laureatów kliknijcie w link
    [23/03/2021] dodał: JS

Szkolny konkurs "Wiosna w obiektywie"
    "Zapachniało, zajaśniało wiosna, ach to ty Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty" śpiewał Marek Grechuta...
    Nasi uczniowie aktywnie spędzili czas na świeżym powietrzu, szukając wiosny i pierwsze jej oznaki uwiecznili na zdjęciach. Od razu zrobiło się przyjemniej.
    Wyniki konkursu:
    I miejsce Wiktoria Krajewska VI a
    II miejsce Maja Grygo VI a
    III miejsce Tymon Supiński I c
    Aby obejrzeć zdjęcia kliknijcie w link
    [26/03/2021] dodał: JS

<<[1][2] [3] [4] [5] [6] >>
    [Na górę] [Drukuj tą stronę]

sp1@elk.edu.pl
    pomysł strony: Maciej Kasprzyk - © copyright Szkoła Podstawowa nr 1 w Ełku - administracja: J. Świderski