Szkoła Podstawowa nr 1 w Ełku
www.sp1.elk.edu.pl           [Startuj z SP1] [Dodaj do Ulubione] [Poleć nas znajomemu]
G2
     ul. Koszykowa 1
       19-300 Ełk

sekretariat tel./fax:
      +48 87 732 64 14
pok. naucz.:  87 732 64 18
logopeda:      87 732 64 20
pedagog:       87 732 64 19
księgowość:  87 732 64 17
kier. gosp.:    87 732 64 21
biblioteka:     87 732 67 35
świetlica:      87 732 67 37
e-mail:
sekretariat@sp1.elk.edu.plSP1 - do strony głównej
SP1 - Ełk
SP1 - Ełk "Nasza szkoła przygotowuje ucznia do dokonywania trafnych i odpowiedzialnych wyborów,
przez co osiągnie on sukces, na miarę swoich możliwości,
w życiu rodzinnym, społecznym i zawodowym."

Translator

Szkoła


Praca zdalna 0-III
Dziennik elektroniczny
SP1-kalendarz 2021/2022
RODO

Kadra szkoły
Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
Dla rodziców / Rada Rodziców
SU / Uczniowie i absolwenci

Zarządzenia
Sprawy wychowawcze
Dokumenty i publikacje
Rekrutacja
Dostępność cyfrowa i architektoniczna

Mistrzowie pióra - prace uczniów

Koło fotograficzne
Biblioteka SP1
PROJEKTY

Młodzi w akcji+
Razem dla Edukacji Australia
Festiwal Patrioty i Patriotki XXIw
Edukacja globalna
ERASMUS+
Deutsch hat Klasse - sala 31
Deutsch hat Klasse
EFS - pracownie
"Szkoła Odkrywców Talentów"
Człowiek najlepsza inwestycja
Comenius

Asystentura Comenius:
- Blog Adem Celep

2012 - 2014
logo

2003 - 2006
Wizyta robocza
Realizacja projektu
Informacje prasowe
Szkoły partnerskie:
Szkoła w Weener Szkoła w Acquaviva delle Fonti

Linki
BIP SP1
Biuletyn Informacji Publicznej
Miasto Ełk
Strona powiatu Ełckiego
Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
Kuratorium Oświaty w Olsztynie
Ministerstwo Edukacji Narodowej

stat4u

Erasmus+

eraslogo

Pisały o nas "Rozmaitości Ełckie"


O naszej szkole pisały ostatnio "Rozmaitości Ełckie", a dokładniej o wystawie zdjęć wykonanych przez nauczycieli naszego Gimnazjum.

"Dzięki programowi Erasmus+ nauczyciele Gimnazjum nr 2 w Ełku szkolili się na Malcie, w Niemczech, Irlandii i Wielkiej Brytanii. Projekt Szkoła w działaniu, który został przyjęty i zaaprobowany przez Agencję Narodową, pełni kluczową rolę wśród jego uczestników. Dotyczy on nie tylko samego gimnazjum, ale rozpościera się daleko poza granice Polski. Odbyły się już szkolenia zagraniczne dla nauczycieli, którzy swoje doświadczenia będą wdrażać w pracę z młodzieżą. W programie Erasmus+ uczestniczyło 8 nauczycieli z naszej szkoły. Koordynatorką projektu jest Katarzyna Kowalska. (...) Motywem przewodnim, kursów było wzbogacenie umiejętności i kwalifikacji językowych bądź metodycznych. Zajęcia odbywały się w małych międzynarodowych grupach i poza intensywnš pracą służyły poznawaniu obcych kultur i zwyczajów. (...) Wyjazd, oprócz walorów edukacyjnych był też niezwykłą przygodą. Nauczyciele przywieźli ze sobą sporo zdjęć dokumentujących nie tylko sam pobyt w szkołach i na kampusach, ale również obrazujący odwiedzane miasta i regiony. (...) Wcześniej wystawę można było oglądać w Ełckim Centrum Kultury,a teraz w Gimnazjum nr 2".
Erasmus+

Erasmus + podziękowanie


According to Agency's principles, Gimnazjum nr 2 spreads information about Erasmus+ KA1 project and cooperation with National Agency. Here, we can read about gratitude and involvement of our teacher, who coordinates the project.
Gratulacje Information

Erasmus + KA1 otwiera umysły nauczycielom z Gimnazjum nr 2 z Ełku

Projekt „Szkoła w działaniu”, który został przyjęty i zaaprobowany przez Agencję Narodową od czerwca pełni kluczową rolę wśród jego uczestników. Dotyczy on nie tylko samego gimnazjum, ale rozpościera się daleko poza granice Polski. W lipcu, sierpniu i wrześniu odbyły się pierwsze szkolenia zagraniczne dla partycypantów. Nauczyciele kształcili się w Irlandii, Anglii i na Malcie. Przywieźli stamtąd doświadczenia, które będš wdrażane w pracę z młodzieżą. Niezapomnianymi wrażeniami podzielą się z lokalną społecznością i pozostałymi nauczycielami.


Motywem przewodnim kursów było wzbogacenie umiejętności i kwalifikacji bądź językowych, bądź metodycznych. Zajęcia odbywały się w małych międzynarodowych grupach i poza intensywną pracą służyły poznawaniu obcych kultur i zwyczajów.


Nie ma wątpliwości, że Gimnazjum nr 2 na czele z dyrektorem Andrzejem Brzozowskim jest otwarte na wszelkie mądre inicjatywy i wspiera swoich podopiecznych.

Erasmus+ KA1 is opening minds of teachers in Gimnazjum nr 2 in Ełk


The project “Szkoła w działaniu”, which was accepted and approved by Polish National Agency, is now key activity among its participants. It concerns not only the school, but also spreads way beyond Polish borders. In July, August and September first abroad courses took place. Teachers studied in Ireland, England and Malta. They brought new practices, that is going to be used in work with the students. The unforgetable experience is going to be shared with the local community and other teachers.


The main theme of the courses was developing language and methodological skills and qualifications. Classes were held in small international groups.


Apart from intensive work on language improvement, participants got to know hosting countries culture and customs. There is no doubt, that Gimnazjum nr2 in Ełk, with headmaster Andrzej Brzozowski in the lead, is open to various wise initiatives and supports their charges.Erasmus+ zdjęcia


Great teachers participated in courses in spectacular places. They could admire beautiful views and meet teachers from all over the world. Being proud of them we want to expose pictures taken in Malta, Dublin and London. We are looking forward to the autumnal courses for the next participants. It is needed to say that trainings are just a piece of our team work.


International greetings!

Erasmus+Erasmus+ informacje

INFORMACJA!

Spotkanie Erasmus+
[21/09/2015] dodał: EML
 
[Na górę] [Drukuj tą stronę]

sp1@elk.edu.pl
pomysł strony: Maciej Kasprzyk - © copyright Szkoła Podstawowa nr 1 w Ełku - administracja: J. Świderski