Szkoła Podstawowa nr 1 w Ełku
www.sp1.elk.edu.pl           [Startuj z SP1] [Dodaj do Ulubione] [Poleć nas znajomemu]
G2
     ul. Koszykowa 1
       19-300 Ełk

sekretariat tel./fax:
      +48 87 732 64 14
pok. naucz.:  87 732 64 18
logopeda:      87 732 64 20
pedagog:       87 732 64 19
księgowość:  87 732 64 17
kier. gosp.:    87 732 64 21
biblioteka.:    87 732 67 35
e-mail:
sp1@elk.edu.pl
g2@elk.edu.pl



SP1 - do strony głównej
SP1 - Ełk
SP1 - Ełk "Nasza szkoła przygotowuje ucznia do dokonywania trafnych i odpowiedzialnych wyborów,
przez co osiągnie on sukces, na miarę swoich możliwości,
w życiu rodzinnym, społecznym i zawodowym."

Translator

Szkoła


Plan lekcji SP1
Dziennik elektroniczny
SP1-kalendarz 2018/2019 [PDF]
RODO

Kadra szkoły
Świetlica szkolna
Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
Dla rodziców / Rada Rodziców
SU / Uczniowie i absolwenci

Sprawy wychowawcze
Dokumenty i publikacje
Rekrutacja do gimnazjum

Gazetki szkolne
Galeria fotografii
G2radio
Internetowa TV
Mistrzowie pióra - prace uczniów

Informatyka SP1
Koło fotograficzne
Koło dziennikarskie
Biblioteka SP1 NOWA STRONA
Biblioteka SP1
Fizyka SP1
Chemia SP1

UKS "DWÓJKA"
Wiadomości sportowe

PROJEKTY

Edukacja globalna
ERASMUS+
Deutsch hat Klasse - sala 31
Deutsch hat Klasse
EFS - pracownie
"Szkoła Odkrywców Talentów"
Człowiek najlepsza inwestycja
Comenius

Asystentura Comenius:
- Blog Adem Celep

2012 - 2014
logo

2003 - 2006
Wizyta robocza
Realizacja projektu
Informacje prasowe
Szkoły partnerskie:
Szkoła w Weener Szkoła w Acquaviva delle Fonti

Linki
Biuletyn Informacji Publicznej
Miasto Ełk
Strona powiatu Ełckiego
Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
Kuratorium Oświaty w Olsztynie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych

Polecamy
- Serwisy godne polecenia
Karmelek

Adamiec

Plastimet

stat4u

Kadra pedagogiczna
Pracownicy administracji i obsługi

DYREKTOR SZKOŁY

  1. Andrzej Brzozowski

ZASTĘPCY DYREKTORA

  1. Jan Ciborowski
  2. Małgorzata Skibicka

PEDAGOG

  1. Katarzyna Zawistowska

LOGOPEDA

  1. Julia Kłoczko-Osewska

NAUCZANIE POCZĄTKOWE

  1. Marta Jurczyk
  2. Anna Frąckiewicz
  3. Karolina Torebko
  4. Edyta Cwingelberg
  5. Grażyna Czubacka
  6. Elżbieta Zarzycka

JĘZYK POLSKI

  1. Emilia Górska
  2. Mariola Cierpicka
  3. Małgorzata Pieńkowska
  4. Marzena Waśniewska

JĘZYK NIEMIECKI

  1. Sylwia Piotrowska
  2. Anna Gajewska
  3. Anna Raczkowska-Wójcik

JĘZYK ANGIELSKI

  1. Katarzyna Bińczak
  2. Natalia Kopycińska
  3. Olga Raszkiewicz-Kontrym
  4. Katarzyna Kowalska

MATEMATYKA

  1. Mariusz Skindzier
  2. Małgorzata Kulbacka
  3. Beata Skowrońska
  4. Joanna Butwiłowska

HISTORIA

  1. Agnieszka Harasiuk
  2. Ewa Marciszewska
  3. Marta Perkowska

WOS

  1. Agnieszka Harasiuk
  2. Andrzej Brzozowski
  3. Marta Perkowska

BIOLOGIA

  1. Elżbieta Labuda

PRZYRODA

  1. Mariola Młodzianowska

GEOGRAFIA

  1. Dorota Tymińska
  2. Sławomir Wantuch

CHEMIA

  1. Bożena Gajewska
  2. Agnieszka Kojak

FIZYKA

  1. Ewa Mariola Lutkiewicz
  2. Agnieszka Kojak
  3. Joanna Gałecka

INFORMATYKA

  1. Jarosław Świderski

RELIGIA

  1. ks. Emil Raczkowski
  2. Danuta Straszyńska
  3. ks. Szymon Sokołowski

ZAJĘCIA TECHNICZNE

  1. Marcin Mulewski

MUZYKA

  1. Marcin Mulewski

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE

  1. Renata Moroz

PLASTYKA

  1. Renata Moroz

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

  1. Anna Danieluk

WYCHOWANIE FIZYCZNE

  1. Anna Danieluk
  2. Urszula Dudało
  3. Marcin Wasilewski
  4. Tomasz Czajkowski
  5. Jan Ciborowski
  6. Krzysztof Sosnowski
  7. Adrian Gałaszewski

BIBLIOTEKA

  1. Monika Bednarowicz
  2. Małgorzata Guberska

NAUCZYCIELE WSPOMAGAJĄCY

  1. Marta Jurczyk
  2. Katarzyna Juszczuk
  3. Natalia Frankowska
  4. Agnieszka Moskwa

NAUCZYCIELE ŚWIETLICY

  1. Małgorzata Rogowska
  2. Katarzyna Samiło

Pracownicy administracji i obsługi

  1. Ewelina Sosnowska
  2. Bożena Dudko
  3. Joanna Murawska
  4. Celina Kaczerewska
  5. Emilia Steckiewicz
  6. Barbara Suplicka
  7. Alicja Rydzewska
  8. Teresa Smoleńska
  9. Sylwia Dąbrowska
  10. Maria Brzuszkiewicz
  11. Krystyna Iwaniuk
  12. Iwona Stęporowska
  13. Danuta Sułek
  14. Lucjan Juszkiewicz
  15. Adam Stęporowski
  16. Marek Górski
[Na górę] [Drukuj tą stronę]

g2@elk.edu.pl
pomysł strony: Maciej Kasprzyk - © copyright Szkoła Podstawowa nr 1 w Ełku - administracja: J. Swiderski